Opinie

Obecnie istnieje bardzo wielu wytwórców sękaczy- od małych do wielkich fabryk „produkujących” je w wielkich ilościach i po jak najniższej cenie. Ciasta można spotkać już we wszystkich zakątkach Polski. Rozprowadzają je duże sieci handlowe. Jednak chęć uzyskania jak największych zysków, powoduje stosowanie w ich wyrobie jak najtańszych składników. Efekt-
ich smak nie ma nic wspólnego ze smakiem prawdziwego, wiejskiego sękacza.

Nie możemy- jak również nie chcemy- konkurować cenowo z wielkimi „fabrykami”. Możemy natomiast piec prawdziwe, wiejskie sękacze. Z zachowaniem dawnego przepisu i sposobu ich wytwarzania. Bez pośpiechu, z prawdziwych jajek i masła śmietankowego lub wysokiej jakości margaryny (a nie proszku jajecznego i utwardzonego tłuszczu palmowego). Dla prawdziwych Smakoszy, którzy stawiają jakość i smak na pierwszym miejscu. Dlatego niezmiernie cieszą nas Państwa opinie o naszych wyrobach. Dzięki nim wiemy, że nasze sękacze i mrowiska spełniają Państwa oczekiwania. Część z tych miłych e-maili i SMS- ów pozwolę sobie zamieścić poniżej:

Pan Krzysztof (Gdynia, 20.03.2015)
„Sękacz dotarł wczoraj w stanie idealnym.
Smakuje, będziemy zamawiać w przyszłości:).”

Pan Arkadiusz (Katowice, 25.03.2015)
„Ach Panie Krzysztofie, jaką miałem nadzieję (po tym jak wczoraj o 6 rano dostałem maila, że wyśle Pan przesyłkę być może wczoraj), że przesyłka przyjdzie dziś 🙂
Nie mogę się doczekać. Jutro będę wypatrywał kuriera ze szklanką mleka :)”

Pan Radomir (Zielonka, 21.04.2015)
„Dziękuję za ucztę dla podniebienia! Cymes i Ambrozja przy Pana sękaczu i mrowisku, to mały pikuś!
Tego się nie je, to się zażera!
Polecam wszystkim, kto spróbuje ten doceni!”

Pan Tomasz (Poznań, 13.05.2015)
„Panie Krzysztofie przesyłka dotarła. Troszeczkę spróbować wypadało. Jest pyszny i prezentuje się imponująco, oby wytrzymał do soboty”

Pani Małgorzata (Warszawa, 14.05.2015)
„Witam,chciałabym zamówić ciasto mrowisko z wysyłką.Korzystałam już z Pana wysyłki -kupowałam sękacz -i jestem bardzo zadowolona.”